بدوت شرح!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ای عزیزتر از جانم کاش قادر بودم آنچه را که در وجودم می گذرد را با تو در میان بگذارم.تمام لحظاتم و دقایق عمرم مملوء از مهر توست و تمام ثانیه هایم انباشته از تصویر تو. مهر تو چون نسیمی دل نواز به حریم قلب تنهایم پا نهاده است و دل پریشانم تو را می جوید.

در کنار تو برای من هیچ ابدیتی وجود ندارد هر چه هست در وجود توست عشق تو در تمام وجودم ریشه دارد.

می خواهم فریاد برآورم و شرح پریشانی خود را قصه ی بی سرو سامانی خودرا به گوش جهان برسانم همه جا حضور تورا حس می کنم و با یاد تو تمام کوچه های باریک و خلوت را می پیمایم از همان لحظه که عشق تو به خانه ی دلم کوبید دیگر خود را فراموش کرده ام و خانه ی چشمان تو آمال من گشته است.

 

 

/ 5 نظر / 5 بازدید
mina kiani

سلام مینا جان متن قشنگی نوشتی دست به قلمت خوبه[گل]

پویان ا

عشق همینجاست...اگه حتی بهش بی توجهی کنی آخر یه روز عاشقت می کنه....مرسی از نظرت رو وبلاگم

رامیار

سلام در بیان عشقی که در قلبت جای گرفته خیلی صادق بودی افرین [لبخند]

fataneh

سلام .وبلاگ شما را دیدم خیلی عالی بود دوست گرامی شما اگر به فکر کسب درآمد از اينترنت بصورت مداوم هستيد پس به هيچ عنوان سراغ راه هاي زودگذر نظير خواندن ايميل ، کليک کردن بر روي بنر ها ، پر کردن فرم ها و سايت هاي کليکي و ... نرويد. سايت ستمپي بعلت دارا بودن بيش از 100 نوع محصول زناشوئي و پزشکي پر طرفدار در کنار ساير محصولات , منبع درآمد خوبي مي تواند براي شما باشد.ضمن استفاده از بنر يا لينک, تمام محصولات ستمپي را مي توان با گذاشتن يک باکس کوچک و شيک در سايت تبليغ کرد. علاوه بر همکاري در فروش محصول, روشهاي ديگر کسب درآمد هم در سايت موجود است که بايد مطالعه کنيد. ازطریق لینک زیر میتوانید وارد این سایت شوید و کسب درامد کنید . http://www.setmapi.com?rgm=taha22 . هنگام ثبت نام اگر حساب بانکي نداريد يک شماره حساب فرضي وارد کنيد و بعد از افتتاح حساب آن را ويرايش کنيد موفق باشيد وبلاگ من http://www.romanhaebook20.mihanblog.com/ .